PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120847}
6,5 17 780
ocen
6,5 10 1 17780
5,5 6
ocen krytyków
Firewall
powrót do forum filmu Firewall

Skąd mieli pieniądze?

ocenił(a) film na 4

Nie, nie bohaterowie, to jest jasne, choć głupie. Zastanawia mnie raczej to, skąd twórcy wytrzasnęli naiwniaków, którzy chcieli za to coś zapłacić. Jeszcze bardziej dziwi mnie zdolność do przyciągnięcia znanych nazwisk. Przecież to jest jeden z miliona identycznych filmów produkowanych wprost na rynek DVD lub dla telewizji kablowych. Nie ma w nim absolutnie nic ciekawego (poza obsadą: Virginia Madsen i Paul Bettany plus Nikolaj Coster-Waldau to jedyne jasne punkty produkcji, choć i oni grają raczej na pół gwizdka). Oczywiście sam sobie jestem winien. Już po zwiastunie wiedziałem, że będzie kicha, a jednak obsada mnie skusiła. Cóż, lubiane nazwiska nie gwarantują dobrej zabawy.

ocenił(a) film na 9
torne

Jak wiedziałeś po zwiastunie to trzeba było nie oglądać.Dla mnie filmik był conajmniej dobry i zasłużył na 8 gwiazdek

ocenił(a) film na 4
Sevil21

no i gdyby nie obsada, która mnie jednak skusiła, pewnie bym nie obejrzał...

ocenił(a) film na 4
Sevil21

Żeby w ogóle wiedzieć czy film skrytykować czy pochwalić trzeba go najpierw obejrzeć więc takie gadanie: "trzeba go było nie oglądać" można o kant tyłka potłuc. Film co najwyżej "ok", bez rewelacji, mnóstwo schematu, oklepanych motywów. Wszystko w najwyższym stopniu przeciętne. Dlatego na więcej niż 6/10 nie zasługuje. Ode mnie 5/10 za to, że mimo wszystko trzymał w napięciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones